Solistenconcoursen

Jaar Datum Organisatie Plaats
2010 11 december 2010 KNFM Muziekcentrum, Bennekom
2009 19 december 2009 KNFM Muziekcentrum, Bennekom
  18 april 2009 Edese Federatie De Aanloop, Otterlo
2007 8 december 2007 KNFM Muziekcentrum, Bennekom
  28 april 2007 Edese Federatie Euterpe, Lunteren
2006 9 december 2006 KNFM De Brink, Bennekom
  22 april 2006 Edese Federatie De Brink, Bennekom
2005 23 april 2005 Edese Federatie De Kei, Ede
2004 24 april 2004 Edese Federatie De Kei, Ede
2003 3 mei 2003 Edese Federatie De Zicht, Ederveen
2002 27 april 2002 Edese Federatie De Harmonie, Ede
2001 12 mei 2001 Edese Federatie De Kei, Ede


Solistenconcoursen 2010

11 december 2010 - KNFM - Muziekcentrum, Bennekom

Divisie/afdeling Naam Instrument Muziekstuk Componist/arrangeur Punten
Vierde Daphne v Waarde en 
Ingeborg v Ark
Percussie Pour Deux K. Nijsse 82
  Daphne v Waarde Bugel Sirius Cook 87
Derde Dennis Zwanenburg Trombone Fantasy for Trombone J. Curnow 76
Tweede Karin v Leusden Baritonsax La Malinconia H. Badings 81
  Peter v d Schoot Klarinet Sonate Opus 167 C. Saint-Saëns 80

 

terug


Solistenconcoursen 2009

19 december 2009 - KNFM - Muziekcentrum, Bennekom

Divisie/afdeling Naam Instrument Muziekstuk Componist/arrangeur Punten
Derde Frits Zwanenburg en
Marieke Vonk
Bugel en trompet Duo de concours  

85

 

18 april 2009 - Edese Federatie - De Aanloop, Otterlo

Divisie/afdeling Naam Instrument Muziekstuk Componist/arrangeur Punten
Vijfde Selma v Ark Tenorsax Piece C. Franck 75
  Ingeborg v Ark en 
Karin v Leusden
Bongo's en conga's Boco G. Bomhof 82
Vierde Selma v Ark en 
Karin v Leusden
Tenor- en Baritonsax Ovide 15e duo de concours Juliën Porret 78
Derde Peter v d Schoot Altsax Aria E. Bozza 80
  Karin v Leusden Baritonsax Song voor M.H. Philip Sparke 84
Tweede Henry Zwanenburg Trombone T-Bone concerto - deel III Johan de Meij 89
Eerste Frits Zwanenburg Bugel On the Banks of Allen Water John Hartman 89
  Gerard Bosch Altsax Pequena Czarda Pedro Iturralde 88

terug


Solistenconcoursen 2007

8 december 2007 - KNFM - Muziekcentrum, Bennekom

Divisie/afdeling Naam Instrument Muziekstuk Componist/arrangeur Punten
Vijfde Daphne v Waarde Bugel Chameleon Walk K. Houben 83
  Marieke Vonk Trompet Alice w a Thou Ascher/ arr. Blaauw 78
  Lysanne v Ark Trompet Young Maestro C. Barnes 83
Vierde Selma v Ark
Karin v Leusden
Tenorsax
Baritonsax
Anna Lisa A Delbecq 80
Derde Karin v Leusden Baritonsax Years of Solitude A Piazolla 81
Eerste Gerard Bosch Altsax Pequena Czarda P. Iturralde 90
  Frits Zwanenburg Bugel On the Banks of AW J. Hartmann 91

 

28 april 2007 - Edese Federatie - Euterpe, Lunteren

Divisie/afdeling Naam Instrument Muziekstuk Componist/arrangeur Punten
Introductie Daphne v Waarde Bugel Young Maestro Clifford Barnes 79
Vijfde Lysanne v Ark Trompet Hippo-Hop Kevin Houben 80
  Selma v Ark
Karin v Leusden
Tenorsax
Baritonsax
Maigclöckchen und
die Blümelein
F. Mendelson
arr. Jos van Veken
79
Vierde Karin v Leusden Altsax Aria Eugène Bozza 82
  Alfons Lansink
Karin v Leusden
Altsax
Baritonsax
Tenderness Ben Vereecken 78
Derde Frits Zwanenburg
Jan Minnen
Robin Zwanenburg
Henry Zwanenburg
Wim v Loenen
Trompet
Trompet
Hoorn
Trombone
Bas
Canadian Brass Arr. Walter H. Barnes 83
Tweede Henry Zwanenburg Trombone Cavantine C. Saint-Saëns 88
Eerste Frits Zwanenburg Bugel On the Banks of AW J. Hartmann 90

terug


Solistenconcoursen 2006

9 december 2006 - KNFM - De Brink, Bennekom

Divisie/afdeling Naam Instrument Muziekstuk Componist/arrangeur Punten
Introductie Daphne v Waarde Bugel Young Maestro Clifford Barnes 79
Vijfde Dennis Zwanenburg Trompet Air Vairé Florent Grimant 75
Derde Karin v Leusden Baritonsax Aria E. Bozza 85
  Robin Zwanenburg Hoorn Romance C. Saint-Saëns 86
Tweede Henry Zwanenburg Trombone Cavatine C. Saint-Saëns 83
Eerste Gerard Bosch Altsax Concerto R. Binge 87

 

22 april 2006 - Edese Federatie - De Brink, Bennekom

Divisie/afdeling Naam Instrument Muziekstuk Componist/arrangeur Punten
Introductie Marieke Vonk Trompet Young Maestro Clifford Barnes 80
  Bram Paul Bariton Solo Concert J. de Haan 70
Vijfde Dennis Zwanenburg Trompet Premier de Solo R. Maniet/H. Voxman 81Beker
Vierde Karin v Leusden Baritonsax Air Varié Alfred Delbecq 84
Derde Henry Zwanenburg Trombone Long, long ago H. Round 90 Beker
Tweede Frits Zwanenburg Bariton The Nightingale Harold Moss 92
Eerste Gerard Bosch Altsax Fantaisie Original Jules Demersseman 87

terug


Solistenconcoursen 2005

23 april 2005 - Edese Federatie - De Kei, Ede

Divisie/afdeling Naam Instrument Muziekstuk Componist/arrangeur Punten
Derde Gea v Omme Bugel Moderato S. Hering 46
  Wouter Zaar Drumset Drumsolo G. Bomhof 47
  Dennis Zwanenburg
Gera Heiwegen
Trompet
Bugel
3e duet uit de
baroktijd
G.F. Händel 47
  Dennis Zwanenburg Trompet Caprice A. Thiry 48
  Joycelyn Hol Mallets Galop Ivo Weijmans 49 Beker
Tweede Karin v Leusden Baritonsax The Rosy Morn H. Round 47
  Gea v Omme
Ronnie Rap
Bugel
Trompet
For You Alone Henry Geehl 49
  Heidi Luttikhuizen
Jan Minnen
Trompet
Trompet
Concertino C. Riccius 51 Beker
Eerste Ronnie Rap Trompet Grand
Fantasia Obligato
G.A. Frost 50
Uitmuntendheid Frits Zwanenburg Bugel Air Varie Carniveg 52 Beker
Vaandel Gerard Bosch Altsax Concerto Ronald Binge 52

terug


Solistenconcoursen 2004

24 april 2004 - Edese Federatie - De Kei, Ede

Divisie/afdeling Naam Instrument Muziekstuk Componist/arrangeur Punten
Introductie Joycelyn Hol Mallets Foly Ivo Weijmans 49
  Daphne v Waarde
Herman v Omme
Jessica v Omme
Timtoms
Cymbal
Bassdrum
Trio March Henk Mennes 48
  Jessica v Omme
Marjolein Hol
Trom Boco Gert Bomhof 45,5
  Robin Zwanenburg Hoorn 3e Concert
van Mozart
  49,5
  Ricardo Zwetselaar Cornet Les Olympiades W. van Dorsselaer 48
  Dennis Zwanenburg Bugel Young Maestro Clifford Barnes 50 Beker
Derde Karin v Leusden Baritonsax Melodie Simon Poulain 47
Tweede Heidi Luttikhuizen Bugel Rose of Tralee Frits Jakma Sr. 49
  Petra Wilbrink Altsax Diptique R. Arends 49,5
Eerste Jan Minnen
Heidi Luttikhuizen
Trompet
Bugel
Duo de concours
nr. 2
J. van Nerijnen 49,5
Uitmuntendheid Frits Zwanenburg Bugel Air Varie Carniveg 52,5
Vaandel Gerard Bosch Altsax Fantasie sur
un theme orginal
J. Demersseman 52,5

terug


Solistenconcoursen 2003

3 mei 2003 - Edese Federatie - De Zicht, Ederveen

Divisie/afdeling Naam Instrument Muziekstuk Componist/arrangeur Punten
Introductie Gerard Bosch
Karin van Leusden
Altsax
Baritonsax
Maiglockchen und
die Blumelein
Mendelssohn 49,5
  Frits Zwanenburg
Robin Zwanenburg
Dennis Zwanenburg
Bugel
Hoorn
Bugel
Suite 1600 Jan de Haan 49,5
  Heidi Luttikhuisen Bugel Young Maestro C.P. Barnes 50 Beker
  Jocelyn Hol
Bea van de Hoef
Slagwerk Boco G. Bomhof 49,5 Beker
  Mark Rap
Lydia Tysseling
Bugel
Bugel
Marche Militaire Schibert 49
Tweede Ronnie Rap Trompet Rose of Tralee Frits Jakma Sr. 49,5
Eerste Mark Rap Bugel The Dream of Love Haydn Millars 50
Uitmuntendheid Frits Zwanenburg Bugel  Orientale van Barat J. Ed. Barat 51
Vaandel Gerard Bosch Altsax Fantaisie Brilliante J. Muldermans 52,5

terug


Solistenconcoursen 2002

27 april 2002 - Edese Federatie - De Harmonie, Ede

Divisie/afdeling Naam Instrument Muziekstuk Componist/arrangeur Punten
Introductie Cora Stegman
Mark Rap
Boudewijn Geitenbeek
Robin Zwanenburg
Hoorn
Bugel
Cornet
Hoorn
Russia Oliver Kohnen 3e afd.
  Petra Wilbrink
Jacqueline van Oosterhout

Altsax

Stuffy F. Lefrel 2e afd.
  Karin van Leusden
Frits Zwanenburg
Bugel The Young Amadeus   3e afd.
Derde Cees de Rooij Bugel The Young Maestro Clifford P. Barnes 45
  Wim de Rooij Cornet Les Olympiades   48
Tweede Ronnie Rap Trompet For You Alone Henry E. Geehl 49,5
  Henry Zwanenburg Trompet Caprice A. Thiry 48
Eerste Mark Rap Bugel Concertino Andre Waignein 51 Beker
Uitmuntendheid Frits Zwanenburg Bugel The Dream of Love Haydn Millars 49
Vaandel Gerard Bosch Altsax Concerto Ronald Binge 49

terug


Solistenconcoursen 2001

12 mei 2001 - Edese Federatie - De Kei, Ede

Divisie/afdeling Naam Instrument Muziekstuk Componist/arrangeur Punten
Introductie

Wim de Rooij
Cees de Rooij

Cornet
Bugel
For You Alone H. Geehl 46
  Henry Zwanenburg Trompet Young Maestro C.F. Barnes 48,5
  Ronnie Rap Trompet Caprice A. Thiry 49
  Gitty van Maaren Cornet Jupiter Polka Petit Goldman 52,5
  Mark Rap Bugel Rose of Tralee Frits Jakma Sr. 52,5
  Frits Zwanenburg Bugel The Return J. Hartman 53 Beker
Vaandel Gerard Bosch Altsax Alamande Sam B. Wood 52,5

terug

Agenda:


Volg OBK op Facebook:


Volg O'Tunes op Facebook:

OBK

Multimedia

Steun

Contact

Leden